Przybij łapkę z Rubble’m z Psiego Patrolu
i zadaj o swoje ząbki!

Pierwsze mleczne ząbki u Twojego malucha mogą pojawić się już w 3. miesiącu jego życia. Ich szkliwo jest cieńsze i delikatniejsze niż
u dorosłych. Dlatego warto dodatkowo zadbać o zęby dziecka, wybierając odpowiednie produkty.

Pasta do zębów Aquafresh Milk Teeth

Nasza pasta do zębów mlecznych do 2. roku życia skutecznie zwalcza próchnicę, delikatnie dbając przy tym o nowe zęby, które stają się jeszcze zdrowsze i mocniejsze.

 

Szczoteczka do zębów Aquafresh Milk Teeth

Specjalne miękkie włosie o wielu kątach w szczoteczce Milk Teeth otacza zęby, zmniejsza uszkodzenia dziąseł i jest łatwa w obsłudze.

Aquafresh Milk Teeth kupisz w…

Aplikacja sprawia że dzieci chcą dłużej myć zęby!

Trudno jest zatrzymać ich uwagę na myciu zębów przez dwie minuty… ale jest to konieczne. Niech ten czas będzie przyjemnością! Bardzo ważne jest, aby ustalić czas szczotkowania tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nawyki, które budujemy teraz, zostaną na całe życie.

Nasza aplikacja Czyste Ząbki sprawia, że czas szczotkowania to czas zabawy! Zacznij od wybrania postaci i miejsca, a potem pozwól żeby taniec przeprowdził Cię przez dwie minuty ekscytującego szczotkowania.

Zobacz więcej google_playapp_store

Klikając na powyższe linki, przejdziesz do zewnętrznej strony internetowej, która nie jest zarządzana przez GSK. GSK nie ponosi odpowiedzialności za treść ww. stron internetowych. Jeśli nie chcesz opuszczać strony, na której się znajdujesz, nie klikaj w powyższe linki.


Delikatna ochrona mlecznych ząbków dziecka
 

 


Kompleksowa ochrona mieszanych ząbków, przerw i dziąseł

 


Specjalistyczna ochrona dla nowo wyrośniętych stałych zebów