Dbaj o ząbki
w 4 prostych krokach

Szczotkuj dwa razy dziennie przez 2 minuty szczoteczką do zębów i pastą specjalnie opracowaną dla Twojego dziecka*

Szczotkuj delikatnym okrężnym ruchem, upewniając się, że wyczyściłeś wszystkie powierzchnie zębów aż do linii dziąseł

Aby ograniczyć liczbę przypadków, w których zęby dziecka są narażone na kwasy cukrowe, staraj się ograniczyć wszelkie słodzone dania i napoje.

Zabieraj dziecko do dentysty na regularne 6-miesięczne kontrole

* Zaleca się, aby nie stosować pasty z fluorkiem dla dzieci poniżej 2 lat, chyba że zaleci to dentysta

Nowe zęby

Przyjdzie czas, że Twoje dziecko będzie miało 20 ząbków, a później zamienią się one w 32 duże, stałe zęby. Każde dziecko jest inne i pierwszy mały ząb może pojawić się już w wieku 3 miesięcy, a u innych nawet w wieku 12 miesięcy, przy czym dolne zęby środkowe pojawiają się najczęściej jako pierwsze. W wieku około 6 lat pojawia się pierwszy trwały ząb dziecka, który będzie z twoim dzieckiem przez całe życie.

Aplikacja sprawia że dzieci chcą dłużej myć zęby

Trudno jest zatrzymać ich uwagę na myciu zębów przez dwie minuty… ale jest to konieczne. Niech ten czas będzie przyjemnością! Bardzo ważne jest, aby ustalić czas szczotkowania tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nawyki, które budujemy teraz, zostaną na całe życie.

Nasza aplikacja Czyste Ząbki sprawia, że czas szczotkowania to czas zabawy! Zacznij od wybrania postaci i miejsca, a potem pozwól żeby taniec przeprowdził Cię przez dwie minuty ekscytującego szczotkowania.

 

Zobacz więcej google_playapp_store

Klikając na powyższe linki, przejdziesz do zewnętrznej strony internetowej, która nie jest zarządzana przez GSK. GSK nie ponosi odpowiedzialności za treść ww. stron internetowych. Jeśli nie chcesz opuszczać strony, na której się znajdujesz, nie klikaj w powyższe linki.

Od chwili pojawienia się mleczaków, przez moment kiedy chwieją się, aż w końcu gdy zastępują je, jesteśmy tutaj, zapewniając, że zęby Twojego maleństwa wyrosną zdrowe i mocne.

 

Delikatna ochrona pierwszych ząbków dziecka

 

Troskliwa ochrona rosnących ząbków dziecka

 

Kompleksowa ochrona mieszanych ząbków, przerw i dziąseł

 


Specjalistyczna ochrona dla nowo wyrośniętych stałych zebów