Aquafresh kids expert care for healthy teeth

Od chwili pojawienia się mleczaków, przez moment kiedy chwieją się, aż w końcu gdy zamieniają się w trwałe zęby, jesteśmy tutaj, zapewniając, że zęby Twojego maleństwa wyrosną zdrowe i mocne.

 

Delikatna ochrona pierwszych ząbków dziecka

 

Troskliwa ochrona rosnących ząbków dziecka

 

Kompleksowa ochrona mieszanych ząbków, przerw i dziąseł

 


Specjalistyczna ochrona dla nowo wyrośniętych stałych zebów

 

Każdy nowy ząb jest przełomem w historii jamy ustnej dziecka. Od momentu, w którym pojawia się zalążek pierwszego mleczaka, do momentu, gdy ostatni się chwieje. Aquafresh jest w tych chwilach z Tobą, aby pomagać Ci na każdym kroku.

Opieka nad tymi cennymi małymi ząbkami jest niezwykle istotna, ponieważ ich szkliwo jest o 50% cieńsze, niż szkliwo osób dorosłych i wymaga dodatkowej opieki. Zęby mleczne torują drogę przyszłych zdrowych i mocnych stałych zębów. Dlatego niezwykle ważne jest, aby zapewnić im delikatną i kompleksową ochronę.

Wiemy dużo o drodze od pierwszego zęba do pełnego ich zestawu. Nasi eksperci dentystyczni opracowali szereg produktów, które pomogą na każdym etapie rozwoju zdrowia jamy ustnej dziecka.

Aplikacja sprawia że dzieci chcą dłużej myć zęby

Trudno jest zatrzymać ich uwagę na myciu zębów przez dwie minuty… ale jest to konieczne. Niech ten czas będzie przyjemnością! Bardzo ważne jest, aby ustalić czas szczotkowania tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nawyki, które budujemy teraz, zostaną na całe życie.

Nasza aplikacja Czyste Ząbki sprawia, że czas szczotkowania to czas zabawy! Zacznij od wybrania postaci i miejsca, a potem pozwól żeby taniec przeprowdził Cię przez dwie minuty ekscytującego szczotkowania.

 

Zobacz więcej google_playapp_store

Klikając na powyższe linki, przejdziesz do zewnętrznej strony internetowej, która nie jest zarządzana przez GSK. GSK nie ponosi odpowiedzialności za treść ww. stron internetowych. Jeśli nie chcesz opuszczać strony, na której się znajdujesz, nie klikaj w powyższe linki.