Dzięki aplikacji CZYSTE ZĄBKI od Aquafresh  czas mycia zębów to czas zabawy.

Wiemy, jak trudno jest zachęcić malucha do mycia zębów przez zalecane 2 minuty. Dlatego chcemy to ułatwić. Zwyczaje, których dzieci uczą się w młodym wieku, utrzymują się przez całe życie. Nasza bezpłatna aplikacja na szczotkowanie sprawia, że czas mycia ząbków do zabawa!

Kapitan Aquafresh i Pastusie śpiewają i tańczą podczas szczotkowania ząbków Twoich najmłodszych. Aplikacja ma minutnik odliczający zalecany czas.

 

Kliknij poniżej, aby pobrać za darmo

google play  app store

Klikając na powyższe linki, przejdziesz do zewnętrznej strony internetowej, która nie jest zarządzana przez GSK. GSK nie ponosi odpowiedzialności za treść ww. stron internetowych. Jeśli nie chcesz opuszczać strony, na której się znajdujesz, nie klikaj w powyższe linki.

Mycie zębów przez najmłodszych może być frajdą!

Niezależnie od tego, czy jest to jeden mały ząb, czy komplet, ważne jest, aby wszystkie były szczotkowane od momentu ich pojawienia się. Pomagają w tym piosenki i bohaterowie w naszej aplikacji, zachęcając do szczotkowania zębów z  szeroko otwartymi ustami.

Brakujący ząb może czasami sprawiać, że szczotkowanie jest bolesne, a przerwy w zębach nie zawsze są zabawne. Magia zębowej wróżki zachowa uśmiech na twarzach dzieci.

Od chwili pojawienia się mleczaków, przez moment kiedy chwieją się, aż w końcu gdy są zastępowane przez, jesteśmy tutaj, zapewniając, że zęby Twojego maleństwa wyrosną zdrowe i mocne.

 

Delikatna ochrona pierwszych ząbków dziecka

 

Troskliwa ochrona rosnących ząbków dziecka

 

Kompleksowa ochrona mieszanych ząbków, przerw i dziąseł

 


Specjalistyczna ochrona dla nowo wyrośniętych stałych zebów