POWODY DO UŚMIECHU

Czy wiesz, że kiedy się uśmiechasz wiadomość ta wysyłana jest do Twojego mózgu, informując go, aby uwolnił endorfiny? Tak więc uśmiechanie tak naprawdę sprawia, że czujesz się szczęśliwszy.

I nie tylko Ty, ale także osoby, które Cię otaczają. Szeroki uśmiech na pierwszej randce pomoże wytworzyć między wami uczucie bliskości; może zaprezentować Cię w towarzystwie jako osobę zrelaksowaną i bezproblemową. Kto powiedział, że to nieprofesjonalne, aby uśmiechać się w pracy? W rzeczywistości, uśmiech sprawia, że inni postrzegają Cię jako osobę przystępną i pewną swoich działań. Dodaj do tego asertywne podejście, a otrzymasz kombinację gwarantującą sukces.

I jeszcze nie nadmieniliśmy, jak pozytywny jest uśmiech, może bowiem sprawić, że od Twojego uśmiechu uśmiechają się wszyscy wokół Ciebie. Jest to reakcja łańcuchowa, która sprawi, że poczujesz się dobrze w każdej sytuacji.

OBEJRZYJ NASZ SPOT REKLAMOWY

NAJLEPSZE PORADY BY ROZŚWIETLIĆ PRZESTRZEŃ TWOIM UŚMIECHEM

Po pierwsze, zawsze myj zęby pastą AQUAFRESH® High Definition™ White, aby mieć pewność, że Twoje zęby są tak białe, jak to tylko możliwe.

Wtedy upewnij się, że swoim uśmiechem obdarzasz każdego, dodatkowo nawiązując kontakt wzrokowy pozwól Twoim zębom wzmocnić pozytywną atmosferę.

ĆWICZ UŚMIECHANIE SIĘ

Poważnie. Przejrzyj kilka fotografii i znajdź te, na których podoba Ci się sposób w jaki się uśmiechasz i wtedy spróbuj powtórzyć ten sam uśmiech przed lustrem.

Pozwól, aby uśmiechy innych działały na Twój nastrój. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał gorszy dzień, znajdź fotografie, na których są Twoi uśmiechnięci znajomi, a zobaczysz, że odwzajemnisz ten uśmiech.

UWOLNIJ ENDORFINY!!

Wyobraź sobie jak sprawiasz, że inni uśmiechają się ciesząc się z twojej obecności. Pamiętaj, nic nie pomoże Ci lepiej utrzymać Twojego maksymalnie białego uśmiechu jak pasty przywracające naturalną biel zębów AQUAFRESH® High Definition™ White oraz pewność siebie i pozytywne nastawienie.