Pasty dla dzieci, szczoteczki i płyny AQUAFRESH® pomagają, by ząbki dzieci rosły silne i zdrowe.

Zęby mleczne są urocze, ale również bardzo wrażliwe, więc jak tylko pojawią się pierwsze ząbki zalecamy ich szczotkowanie. Na wpojenie dobrego nawyku mycia zębów dzieciom nigdy nie jest za wcześnie.

Tak samo jak stałe zęby, zęby dziecięce powinny być szczotkowane przynajmniej dwa razy dziennie by były silne i zdrowe. Należy pamiętać, że szkliwo dzieci jest o 50% cieńsze od szkliwa dorosłych, dlatego dziecięce zęby potrzebują specjalnej ochrony.

Pasty AQUAFRESH® Little Teeth i My Big Teeth zapewniają specjalną Ochronę przed Cukrami, aby wzmocnić i aktywnie chronić małe ząbki przed cukrami, które są powodem powstawania ubytków w zębach. Pasty te mają również przyjazny dla dzieci smak, który umila mycie ząbków.

I jest jeszcze jeden sekretny składnik stworzony przez Aquafresh do walki z cukrami… Zabawa.

Tak, zabawa, ale podsumujmy najpierw…

DLACZEGO ZĘBY MLECZNE POTRZEBUJĄ PROFESJONALNEJ OCHRONY?

Szkliwo na zębach mlecznych jest o 50% cieńsze od szkliwa zębów dorosłych oraz są bardziej wrażliwe na uszkodzenia. Właśnie dlatego nasi specjaliści wprowadzili specjalną formułę, która zapobiega powstawaniu próchnicy.

DLACZEGO ZĘBY MLECZNE POTRZEBUJĄ PROFESJONALNEJ OCHRONY?

Stałe ząbki Twojego dziecka są umiejscowione w dziąsłach pod ząbkami mlecznymi. Dbając właśnie o zęby mleczne masz większą szansę, że zęby stałe będą wyrzynać się prosto, będą zdrowe i silne, będą gotowe, by budować zdrowy dorosły uśmiech.

CZYM JEST OCHRONA PRZED CUKRAMI?

Cukry czyhają wszędzie, nie tylko w słodyczach i czekoladzie. Pasty Aquafresh® Ochrona Przed Cukrami pomagają wzmocnić i dbać o szkliwo. Każda z past to prawdziwy bohater w walce przeciwko próchnicy zębów.

OBEJRZYJ NASZ SPOT REKLAMOWY

OBEJRZYJ NASZ SPOT REKLAMOWY

OBEJRZYJ NASZ SPOT REKLAMOWY

Więcej łatwych sposobów, aby szczotkowanie ząbków było dla Twojego dziecka zabawą.

Zabawa jest kluczem do radosnego i poprawnego mycia ząbków przez Twoje dzieci.

Rada 1: Jeśli namówisz swoje dzieci, aby udawały hipopotama lub lwa, sprawisz, że chętnie będą one szeroko otwierały jamę ustną do szczotkowania!

Rada 2: Wypadające ząbki i ubytki mogą być dla dziecka bardzo uciążliwe, dlatego pamiętaj o Wróżce Zębuszce, by zająć dziecko atmosferą zabawy i magii.

Rada 3: Zainstaluj naszą darmową, zabawną aplikację, która przekona dzieci do szczotkowania ząbków przez całe dwie minuty (czas rekomendowany przez profesjonalistów).